1. /
  2. O nás
  3. /
  4. DRILL Group

DRILL Group

Společnost QUICKSOURCE spol. s r. o. patří do DRILL Group a je 100% dceřinou společností firmy DRILL Management, spol. s r.o.

Firma DRILL Management je mateřskou společností, která zajišťuje koordinaci, řízení a podporu pro efektivní fungování a dosahování cílů všech společností, majitelka ochranných známek, certifikátů a některých licencí, poskytuje konzultační, outsourcingové a jiné nenáborové služby v oblasti řízení HR.

DRILL B.S. je 100% dceřiná společnost, která poskytuje služby Talent Acquisition, zejména Executive Search a Recruitment na manažerské pozice a na vysoce expertní pozice vč. Assessment Center, Outplacement a psychodiagnostiky kandidátů.

V rámci DRILL Group působí také společnost Pro-Temp Plus spol. s. r. o., která je pracovní agenturou a personálně-konzultační společností zajišťující zprostředkování dočasných i stálých zaměstnání a brigád. Zákazníkům poskytují kvalitní služby v oblasti dočasného přidělování pracovníků i náboru zaměstnanců na nižší a střední pracovní pozice.


Výběr IT projektů

Výběr dostupných IT specialistů