1. /
  2. O nás
  3. /
  4. DRILL Group

DRILL Group

Společnost QUICKSOURCE spol. s r. o. patří do DRILL Group a je 100% dceřinou společností firmy DRILL B.S., spol. s r.o.

Firma DRILL B.S., spol. s r.o poskytuje zejména komplexní služby v oblasti zprostředkování zaměstnání, tj. identifikace, výběr a nábor zaměstnanců a související produkty (zejména Executive Search, Recruitment a Try & Hire, testování a ověřování znalostí, schopností a dovedností kandidátů a zaměstnanců, příprava a realizace assessment center, poskytování agenturních zaměstnanců formou dočasného přidělování, provádění prověrek spolehlivosti – Background Check, Outplacement a další).   

A dále služby v oblasti vzdělávání a profesního rozvoje zaměstnanců (především identifikace vzdělávacích a rozvojových potřeb, příprava a realizace development center, služby Career Managementu – zejména koučink a mentoring, trénink a e-learning, poskytování psychometrického testování, apod.)

V rámci DRILL Group působí také společnost Pro-Temp Plus spol. s r.o, která je pracovní agenturou a personálně-konzultační společností zajišťující zprostředkování dočasných i stálých zaměstnání a brigád. Zákazníkům poskytují kvalitní služby v oblasti dočasného přidělování pracovníků i náboru zaměstnanců na nižší a střední pracovní pozice.


Výběr IT projektů

Výběr dostupných specialistů