1. /
 2. IT specialisté – pro…
 3. /
 4. Služba IT Cross-Sourcing

Služba IT Cross-Sourcing

Využití dočasných nadbytečných kapacit Vašich IT specialistů u jiných společností a zprostředkování vzájemného obchodního vztahu s takovými potenciálními odběrateli.

V rámci této služby poskytujeme možnost „odkoupit“ Vaše IT specialisty, pro které nemáte dočasně využití a alokovat je po dohodnutou dobu u našich jiných zákazníků. Po uplynutí odsouhlasené doby se Vaši IT specialisté vrátí a budou opět k dispozici pro Vaše vlastní projekty.

Výhody „dočasného odkupu“ jsou především následující:

 • nemusíte platit své specialisty, pro které nemáte dočasné využití a pouze “sedí na lavičce“, ale naopak Vaší společnosti mohou po tuto dobu generovat zisk, 
 • nemusíte řešit případné ukončování pracovního poměru nebo obdobného smluvního vztahu s takovými specialisty a jejich opětovné náročné a drahé vyhledávání a nábor, 
 • možnost navázání pravidelné spolupráce s novými odběrateli,
 • příležitost pro zvýšení odbornosti a kvalifikace Vašich IT specialistů, kteří nově získané znalosti zpětně využijí ve Vaší společnosti.

Informujete nás o dostupnosti Vašich IT specialistů, pro jejichž kapacity nemáte aktuálně využití vč. specializace, znalosti technologií, dostupnosti, doby, na kterou jste schopni jej poskytnout a samozřejmě požadované hodinové či denní sazby za každého takového specialistu.

Naši konzultanti následně vyhledají a doporučí pro Vaše specialisty nejvhodnější projekt.

Důležitou součástí vzájemné spolupráce formou Cross-Sourcingu je definování základních a obecných podmínek spolupráce, stanovení obsahu a rozsahu poskytovaných služeb, definování záruk, odměn, závazku mlčenlivosti a dalších klíčových aspektů spolupráce, vč. výběru partnera/projektu, především s ohledem na ochranu strategických zájmů a důvěrných obchodních informací Vaší společnosti.

  Mám zájem o více informací

  Výběr dostupných IT specialistů